Start
 
 
Logowanie
Przypomnij hasło
Załóż konto
Start e - WB Konkurs foto Archiwum Sklep Tapety Kontakt
TAPETY WB
Start
PATRONATY MEDIOWE WB:
SPRZĘT:
MEDYCYNA NURKOWA:
MIEJSCA NURKOWE:
REKLAMA
POLECANE STRONY
CENTRA NURKOWE POLSKA
POLSKIE CENTRA NURKOWE ŚWIAT
 
Wyszukiwarka    
Nurkowanie techniczne: nowi polscy instruktorzy TDI

Rok 2007 rozpoczął się pracowicie dla polskich instruktorów nurkowania technicznego. W TDI Training Facility Planet Divers w Dahab zrealizowany został program cross-over oraz upgrade do systemu TDI na wszystkie poziomy w obiegach otwartych do stopnia Advanced Trimix Instructor. W dniach 2 - 8.01 trwał kurs instruktorski, prowadzony przez brytyjskiego Instructor Trainer’a z TDI Middle East, Leigh Cunningham’a.

NOWOŚĆ UWATEC’a

Jaki komputer nurkowy stworzyłbyś nie mając żadnych ograniczeń? Takie wyzwanie podjęli inżynierowie UWATEC’a i rezultacie powstał nowy komputer Galileo Sol, który pojawi się na rynku wiosną 2007.

Wielki Błękit i wraki na targach Wiatr i Woda 2007

Serdecznie dziękujemy za tak liczne odwiedziny naszego stoiska na targach Wiatr i Woda. Było nam bardzo miło spotkać się z Państwem. Bardzo dużym zainteresowanie cieszyła się również prelekcja Darka Sepioło o fascynującej historii walk na Guadalcanal i ich uczestniku wraku USS Aaron Ward. Sala pękała w szwach...

ORKIESTRA GRAŁA POD WODĄ

Po raz pierwszy w swojej piętnastoletniej historii Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała pod wodą wraz z Centrum Nurkowym BATYSFERA z Łodzi. W dniu XV finału na basenie Wodny Raj pięciu instruktorów nurkowania zapewniło ekscytującą i bezpieczną przygodę dla stu dwunastu osób, które pierwszy raz zeszły pod wodę i wspomogły cel tegorocznej zbiórki czyli pomoc dzieciom poszkodowanym w wypadkach i naukę udzielania pierwszej pomocy.

Foki radzą jak nie marznąć pod wodą

Foki, podobnie jak ludzie, marzną pod wpływem zimnego powietrza i dostają dreszczy, ale w lodowatej wodzie taka reakcja ich orgaznimu nie występuje, okryli norwescy naukowcy z Uniwersytetu w Tromso za kołem podbiegunowym. Badali oni w jaki sposób foki radzą sobie z wychłodzeniem organizmu podczas długich zanurzeń (foki mogą przebywać pod wodą ponad godzinę).

Wystawy w Muzeum Nurkowania

28.02.2007 w Muzeum Nurkowania odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy książek o tematyce nurkowej wydanych w języku polskim. Wystawa będzie czynna przez miesiąc tj. od 1.03 do 31.03. Zwiedzanie jest możliwe we wtorki i soboty od 11-18. Wstęp 2 PLN.

Nowy rekord Guinessa

Mark Brimble i Jan Burt z centrum nurkowego Aloha na Cyprze spędzili łącznie dobę pod wodą, zbierając pieniądze dla organizacji charytatywnej. Nurkowanie zostało zgłoszone do Księgi Rekordów Guinessa Jako Najdłuższe Nurkowanie na Świecie.

«   ...   77    78    79    80   81    82    83    84    »  
Numer 5/2012
W nowym numerze:

Barren Island - nurkowanie pod wulkanem
Serwis informacyjny
Konkurs fotograficzny
Zupa rybna w Omanie
LofotenFREEdiving
Wywiad z Mateuszem Maliną
IV Konferencja Nurkowa Zakrzówek 2012
Wywiad z Pascalem Bernabe
Po co nurkować?
Oceanografia dla każdego!
Zatopione skarby Morza Egejskiego
25 gadżetów dla nurka
Archeologiczne badania w Zatoce Gdańskiej
No Gravity Wreck Expedition Ustka 2012
Nurkowanie na Sri Lance – wrak HMS Hermes

 
   
dodaj do ulubionych | ustaw jako startową WielkiBlekit.pl © 2004-2011
nurkowanie z pasją
Polecamy: fotografia podwodna, Amtex druk wielkoformatowy. Rojswiatel kinkiety, lampy, żyrandole. Bungalowy domki rewal
Projekt & cms: www.zstudio.pl