Start
 
 
Logowanie
Przypomnij hasło
Załóż konto
Start e - WB Konkurs foto Archiwum Sklep Tapety Kontakt
TAPETY WB
Start
PATRONATY MEDIOWE WB:
SPRZĘT:
MEDYCYNA NURKOWA:
MIEJSCA NURKOWE:
REKLAMA
POLECANE STRONY
CENTRA NURKOWE POLSKA
POLSKIE CENTRA NURKOWE ŚWIAT
 
Wyszukiwarka    
KIDS AWARE W KATOWICACH

Jak co roku Centrum Nurkowe Divemaster w ramach programu Kids AWARE sprzątało katowickie 3 Stawy.

PADI.com jest już dostępne w twoim języku!

Strona http://www.padi.com/ została wzbogacona o kolejne wersje językowe. W ostatnim czasie dodaliśmy język polski, grecki oraz czeski. Na stronie padi.com znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat atrakcyjnych ofert PADI, kursów PADI, ośrodków nurkowych w twojej okolicy, sprzętu oraz wiadomości dotyczące wielu innych ciekawych zagadnień!

Nowa cyfrowa lustrzanka – Olympus E-510

Olympus wprowadził na rynek model E-510, następcę E-500. Aparat posiada cyfrowy podgląd obrazu na żywo (Live Preview), który umożliwia lepsze kadrowanie (zastosowane już w modelu E-330). Dzięki temu również korekcja ekspozycji czy balansu bieli mogą być sprawdzone bezpośrednio na ekranie, przed wykonaniem zdjęcia. Aparat ma również wbudowany zintegrowany stabilizator obrazu, co powoduje, że obiektywy nie muszą już być dodatkowo wyposażone w tę opcję.

Skafander mokry Aquata Profi 2007

Nowy Profi składa się z pełnego overalla z kapturem oraz kamizelki w postaci szortów. Overall posiada zamek z przodu i zakończony jest na rękawach i nogawkach podwójną manszetą, a manszeta zewnętrzna została wyposażona w zamek, tak aby nam nurkom ułatwić zakładanie i zdejmowanie skafandra. Kamizelka - szorty, z krótkimi nogawkami i rękawkami została wyposażona w zamek z tyłu.

Masterlift X-Air Light - nowy jacket na rynku

Na rynku jest już dostępny najnowszy model jacketu firmy Beuchat. Posiada wszelkie zalety i funkcje znane z modelu X-Air, jednak jest aż 30% lżejszy od swojego poprzednika. Szczególnie docenią to nurkowie podróżujący samolotem – dopłacanie za nadbagaż może poważnie nadwyrężyć każdą kieszeń.

Apel o pomoc dla chorego nurka

Bartek Smoczyński (smokol) ma 35 lat, jest tatą 2 i pół letniego Mikołajka i nurkiem z 15-to letnim stażem. Człowiek z mnóstwem pasji, pogodny i aktywny i kochający życie. W styczniu świat Bartka przewrócił się, a z nim wszystkie życiowe plany i marzenia.

Nowe władze LOK

W dniu 5 stycznia 2007 r. przy Zarządzie Głównym LOK powołano nową Komisję Działalności Podwodnej. Prezydium: przewodniczący dr Andrzej Krzyszkowski, wiceprzewodniczący Rudolf Tyblewski, wiceprzewodniczący szef szkolenia Paweł Golik, sekretarz Janusz Żuromski. Ponadto członkami komisji zostali: Grzegorz Bernaciak, Michał Łankiewicz, Daniel Sadowski, Piotr Łys, Piotr Siermontowski i Wojciech Łabędź. Najważniejsze plany do realizacji nowej Komsji: wejście

«   ...   75    76    77    78   79    80    81    ...   »  
Numer 5/2012
W nowym numerze:

Barren Island - nurkowanie pod wulkanem
Serwis informacyjny
Konkurs fotograficzny
Zupa rybna w Omanie
LofotenFREEdiving
Wywiad z Mateuszem Maliną
IV Konferencja Nurkowa Zakrzówek 2012
Wywiad z Pascalem Bernabe
Po co nurkować?
Oceanografia dla każdego!
Zatopione skarby Morza Egejskiego
25 gadżetów dla nurka
Archeologiczne badania w Zatoce Gdańskiej
No Gravity Wreck Expedition Ustka 2012
Nurkowanie na Sri Lance – wrak HMS Hermes

 
   
dodaj do ulubionych | ustaw jako startową WielkiBlekit.pl © 2004-2011
nurkowanie z pasją
Polecamy: fotografia podwodna, Amtex druk wielkoformatowy. Rojswiatel kinkiety, lampy, żyrandole. Bungalowy domki rewal
Projekt & cms: www.zstudio.pl