Start
 
 
Logowanie
Przypomnij hasło
Załóż konto
Start e - WB Konkurs foto Archiwum Sklep Tapety Kontakt
TAPETY WB
Start
PATRONATY MEDIOWE WB:
SPRZĘT:
MEDYCYNA NURKOWA:
MIEJSCA NURKOWE:
REKLAMA
POLECANE STRONY
CENTRA NURKOWE POLSKA
POLSKIE CENTRA NURKOWE ŚWIAT
 
Wyszukiwarka    
Ślub z delfinem

Sharon Tendler, 35 letnia brytyjska projektantka i milionerka, wyszła za mąż. Wybrankiem został delfin Cindy, z którym Sharon przyjaźniła się od piętnastu lat, a ślub odbył się w Izraelu. Panna młody ubrana była w białą sukienkę i różową koronę. Jaki strój miał na sobie pan młody, prasa nie donosi. Podczas ceremonii Sharon złożyła pocałunek na „pyszczku” Cindiego i szepnęła mu sakramentalne „I love you”, po czym wskoczyła do wody i objęła męża. Gdzie para młoda spędzi miodowy miesiąc, na razie nie wiadomo.

BARE w Polsce

W listopadzie, w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie odbyło się spotkanie dystrybutorów firmy BARE z Europy i sprzedawców z całej Polski. Dennis Stivala – główny manager BARE Europa wraz z Tatianą Petrakovą – dyrektorem sprzedaży, odpowiedzialną za Europę Centralną i Środkowo-Wschodnią, zaprezentowali bardzo ciekawą kolekcję produktów BARE na rok 2006.

Nemo w wodach Scapa Flow

Koralowce i kolorowe rybki rodem z tropików można spotkać w zimnych wodach Scapa Flow w Szkocji.

Hopdivers nareszcie w realu!

W połowie listopada, w Warszawie przy ul. Granicznej 4 lok 7a, odbyło się uroczyste mieszanie Beeroxu i Etyloxu z okazji „długo oczekiwanego, lecz pionowego startu” nowiutkiego Centrum Nurkowego i sklepu Hopdivers.

Tym samym Hopdivers, m.in. znany sponsor i członek P.U.P.A, zakręconej organizacji zwalczającej zadęcie nurkowe w przekonaniu, że prowadzi ono do barotraumy jelit, przeszedł ze świata wirtualnego do realu. W niewielkim,

Tajemnice rekinów wielorybich

Naukowcy z Belize, prowadzący badania na znajdującej się w tym kraju, drugiej co do wielkości rafie barierowej, dzięki elektronicznym czujnikom rejestrującym temperaturę wody, ciśnienie oraz poziom światła, montowanym na grzbietach rekinów wielorybich, ustalili w jaki sposób te największe na świecie ryby (dochodzące do 20 m długości) zdobywają pożywienie.

DEMA 2005

W październiku w Las Vegas odbyły się targi nurkowe DEMA 2005. Impreza ta uznawana jest za najważniejsze tego typu wydarzenie na świecie, choć z roku na rok formuła targów cieszy się niestety coraz mniejszym zainteresowaniem i wyraźnie widać stopniową zmianę profilu DEMY.

Nie! Zupie z rekina

Malezyjski Minister Turystyki Kultury i Ochrony Środowiska, Datuk Karim Bujang zasugerował, by skończyć z podawaniem zupy z płetwy rekina podczas oficjalnych rządowych przyjęć.

«   ...   71    72    73    74   75    76    77    ...   »  
Numer 5/2012
W nowym numerze:

Barren Island - nurkowanie pod wulkanem
Serwis informacyjny
Konkurs fotograficzny
Zupa rybna w Omanie
LofotenFREEdiving
Wywiad z Mateuszem Maliną
IV Konferencja Nurkowa Zakrzówek 2012
Wywiad z Pascalem Bernabe
Po co nurkować?
Oceanografia dla każdego!
Zatopione skarby Morza Egejskiego
25 gadżetów dla nurka
Archeologiczne badania w Zatoce Gdańskiej
No Gravity Wreck Expedition Ustka 2012
Nurkowanie na Sri Lance – wrak HMS Hermes

 
   
dodaj do ulubionych | ustaw jako startową WielkiBlekit.pl © 2004-2011
nurkowanie z pasją
Polecamy: fotografia podwodna, Amtex druk wielkoformatowy. Rojswiatel kinkiety, lampy, żyrandole. Bungalowy domki rewal
Projekt & cms: www.zstudio.pl