Start
 
 
Logowanie
Przypomnij hasło
Załóż konto
Start e - WB Konkurs foto Archiwum Sklep Tapety Kontakt
TAPETY WB
Start
PATRONATY MEDIOWE WB:
SPRZĘT:
MEDYCYNA NURKOWA:
MIEJSCA NURKOWE:
REKLAMA
POLECANE STRONY
CENTRA NURKOWE POLSKA
POLSKIE CENTRA NURKOWE ŚWIAT
 
Wyszukiwarka    
Titanic – setna rocznica zatonięcia

W tym roku w kwietniu przypadła setna rocznica zatonięcia Titanica – niezatapialnego, luksusowego statku pasażerskiego. Ta tragedia, choć nie była największą tragedią morską w historii, wyjątkowo trwale zapisała się w pamięci wszystkich. Z tej okazji śladami Titanica popłynął kolejny statek wycieczkowy. Większość pasażerów stanowiły rodziny tych, którzy zginęli w katastrofie. Choć wydawać by się mogło, że o katastrofie

Komodo zagrożone

Wyspy Komodo w Indonezji słyną ze smoków oraz przepięknych raf koralowych, jednych z najpiękniejszych na świecie. Rafy są jednak zagrożone. Tym razem to nie ciepłe prądy, czy niekorzystne zmiany klimatu. Rafy niszczone są prze lokalnych rybaków, którzy poławiają ryby za pomocą domowej konstrukcji bomb.

Latarka SeacSub Q3 LED

Latarka SeacSub Q3 Led to idealny wybór na poręczną latarkę główną jak i zapasową. Wyposażona jest w 3 diody LED o bardzo silnym (360 lumenów, 8000oK) i idealnie białym świetle o mocy aż 45 Watt. Latarka posiada bezawaryjny włącznik mechaniczny, osadzony na korpusie latarki. Zastosowanie bezawaryjnych diod, o małym poborze prądu zapewnia, że czas świecenia jest kilkukrotnie dłuższy w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

Jacket SeacSub 3D

Jacket SeacSub 3D jest przykładem nowej koncepcji jacketów hybrydowych SeacSub. 3D jest hybrydą, czyli połączeniem jacketu typu skrzydło z jacketem ADJ. Innowacją jest skrzydło, zaprojektowane i wykonane w technice 3D, które posiada zmienny rozmiar w zależności od pozycji nurka w wodzi i stopnia napompowania jacketu. W ten sposób w zależności od pozycji pod wodą przemieszczające się powietrze rozwija skrzydło lub je składa, dając idealnie poziomą sylwetkę pod wodą i pionową na powierzchni wody. Daje to maksimum komfortu zarówno na powierzchni jak i pod wodą.

III Zlot freediverek 23-24 czerwca

Trzecia edycja Zlotu Polskich Freediverek – skierowanego do wszystkich kobiet w Polsce, które chciałyby spróbować swoich sił we freedivingu – spotkać się w babskim gronie i aktywnie spędzić czerwcowy weekend odkrywając siebie i swój „błękitny potencjał”! Spotkamy się z Wami w Giewartowie nad Jeziorem Powidzkim, w miejscu przyjaznym wszystkim Syrenkom .

Suchacz EVERTEC

Nowy suchy skafander z firmy SCUBAPRO to następca modelu Fjord HD. Skafander wykonany jest z lekkiego trylaminatu. Wyposażony jest standardowo w szelki, pas krokowy, a także kaptur neoprenowy (niezintegrowany) 5/6,5 mm z przedłużoną kryzą, miękkim wykończeniem przy twarzy oraz zaworkiem. Na nogawkach dwie kieszenie na akcesoria. Dodatkowy neoprenowy kołnierz chroni kryzę szyjną. Nogawki zakończone są neoprenowymi skarpetami do butów. Skafander zapinany jest z przodu. Posiada też teleskopowy system regulacji długości.

Scubapro Spectra Mirror i Mini

Znana maska Spectra w tym roku w dwóch nowych wydaniach. Model Mirror to pierwsza maska na rynku z lustrzanymi szkłami. Na powierzchni doskonale chroni przed słońcem, jak zwykłe okulary słoneczne. Pod wodą widoczność jest bardzo dobra, również chroni przed ostrym światłem i odblaskami.

«   ...   5    6    7    8   9    10    11    ...   »  
Numer 5/2012
W nowym numerze:

Barren Island - nurkowanie pod wulkanem
Serwis informacyjny
Konkurs fotograficzny
Zupa rybna w Omanie
LofotenFREEdiving
Wywiad z Mateuszem Maliną
IV Konferencja Nurkowa Zakrzówek 2012
Wywiad z Pascalem Bernabe
Po co nurkować?
Oceanografia dla każdego!
Zatopione skarby Morza Egejskiego
25 gadżetów dla nurka
Archeologiczne badania w Zatoce Gdańskiej
No Gravity Wreck Expedition Ustka 2012
Nurkowanie na Sri Lance – wrak HMS Hermes

 
   
dodaj do ulubionych | ustaw jako startową WielkiBlekit.pl © 2004-2011
nurkowanie z pasją
Polecamy: fotografia podwodna, Amtex druk wielkoformatowy. Rojswiatel kinkiety, lampy, żyrandole. Bungalowy domki rewal
Projekt & cms: www.zstudio.pl