Regulamin
 
 
Logowanie
Przypomnij hasło
Załóż konto
Start e - WB Konkurs foto Archiwum Sklep Tapety Kontakt
TAPETY WB
Konkurs foto
NAGRODY
Dodaj zdjęcie
Regulamin
 
Wyszukiwarka    
Regulamin

 

  Regulamin konkursu fotograficznego
1.

Tematem konkursu jest podwodny świat. Zdjęcia musza być wykonane pod wodą w warunkach naturalnych (akwaria i inne sztuczne zbiorniki są wyłączone z konkursu). Dopuszczalne są również ujęcia, na których nie więcej niż połowa kadru znajduje się nad wodą.

2.

Konkurs ma formułę otwartą. Uczestnikiem może być każda osoba fizyczna z wyjątkiem członków redakcji i współpracowników magazynu "Wielki Błękit" oraz ich rodzin.

3.

Organizatorem konkursu jest magazyn "Wielki Błękit".

4.

Konkurs trwa do odwołania i podzielony jest na 6 edycji w roku rozstrzyganych w kolejnych wydaniach magazynu. Zwycięzcy poszczególnych etapów będą walczyć o nagrodę główną – publikację własnego materiału na łamach Wielkiego Błękitu.

5.

Do jednej edycji konkursu można nadesłać maksymalnie 3 prace.

6.

W każdej edycji redakcji ufunduje dla zwycięzców atrakcyjne nagrody, z pośród nagród prezentowanych na stronie internetowej do wyczerpania zapasów lub innych, ufundowanych przez Redakcję lub sponsorów konkursu.

7.

Prace należy nadsyłać drogą elektroniczną. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie magazynu. Prosimy nie stosować polskich znaków w nazwach plików!

8.

Prace na kolejne edycje konkursu można nadsyłać bez ograniczeń czasowych. Zostaną one zakwalifikowane do odpowiedniej edycji.
 

9.

Każda z prac powinna zawierać opis zawierający: tytuł pracy, miejsce jej wykonania, imię i nazwisko autora oraz dane dotyczące sprzętu, na którym fotografia została wykonana.

10.

Formaty prac:
Pliki cyfrowe. Prace mogą być poddane obróbce kolorystycznej i retuszowi, nie wpływającym jednak na kompozycję pracy.

11.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z oświadczeniem, iż prezentowane fotografie zostały wykonane przez nadsyłającego i nie naruszają praw autorskich osób trzecich, a ich treść nie narusza dóbr osobistych osób, które zostały na nich przedstawione oraz innych dóbr prawnie chronionych.

12.

Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnej publikacji nagrodzonych prac, a także nazwisk ich autorów na łamach magazynu "Wielki Błękit", jak również w serwisie internetowym pisma, serwisach społecznościowych oraz innych powiązanych serwisach, bez ograniczeń terytorialnych.

13.

Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez redakcje magazynu "Wielki Błękit" (zgodnie z art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883 z 1997 r.).

14.

Wszystkie dane osobowe zostaną wykorzystane tylko na potrzeby tego konkursu.

Numer 5/2012
W nowym numerze:

Barren Island - nurkowanie pod wulkanem
Serwis informacyjny
Konkurs fotograficzny
Zupa rybna w Omanie
LofotenFREEdiving
Wywiad z Mateuszem Maliną
IV Konferencja Nurkowa Zakrzówek 2012
Wywiad z Pascalem Bernabe
Po co nurkować?
Oceanografia dla każdego!
Zatopione skarby Morza Egejskiego
25 gadżetów dla nurka
Archeologiczne badania w Zatoce Gdańskiej
No Gravity Wreck Expedition Ustka 2012
Nurkowanie na Sri Lance – wrak HMS Hermes

 
   
dodaj do ulubionych | ustaw jako startową WielkiBlekit.pl © 2004-2011
nurkowanie z pasją
Polecamy: fotografia podwodna, Amtex druk wielkoformatowy. Rojswiatel kinkiety, lampy, żyrandole. Bungalowy domki rewal
Projekt & cms: www.zstudio.pl